Mieszkanie na wynajem Koszalin, Nasz Dom, Józefa Piłsudskiego

1 pokoje
25.14 m²
39,78 zł/m2
parter
BVN-MW-1564

1 000 zł

Mieszkanie na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty BVN-MW-1564
Powierzchnia 25,14 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 25,14 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton
Kaucja zabezp. 1000
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, ogrzewanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Piętro parter
Liczba pięter w budynku 4
Garaż brak
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 368 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA
Balkon brak
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie bloki
Ogrzewanie C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Umeblowanie tylko kuchnia
Usytuowanie jednostronne
Klucze tak

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 25,14m, zlokalizowaną na 1-piętrze w bloku przy ulicy J.Piłsudskiego w Koszalinie. 

Jasne wnętrze obejmuje duży pokój z wnęką, oddzielną kuchnię z, której prowadzi wejście do pomieszczenia z kabina prysznicową oraz osobne WC, gdzie umiejscowiona jest również pralka. Kuchnia wyposażona w szafki kuchenne oraz kuchenkę gazową z piekarnikiem elektrycznym oraz lodówkę. W przedpokoju znajduje się zabudowana pojemna szafa. Na podłodze w pokoju i przedpokoju położone panele. W kuchni i łazience na podłodze terakota, na ścianach glazura. Okna PCV z ekspozycja wschodnią.

Opłaty eksploatacyjne mieszkania wynoszą 367,70zł i obejmują :
- koszty zarządu ;
- fundusz remontowy ;
- zaliczka na zimną wodę ;
- zaliczka na C.O. ;
- gosp. odpadami ;
Dodatkowy płatny prąd oraz gaz według zużycia.

Czynsz najmu wynosi 1000zł miesięcznie, obliguje najem okazjonalny. Kaucja jednomiesięczna 1000zł.

W sąsiedztwie znajdziemy liczne punkty handlowo usługowe ( Stokrotka, Żabka, sklepy osiedlowe, szkoła, przedszkole, szpital), dla zmotoryzowanych pod blokiem znajduje się ogólnodostępny parking. Świetna lokalizacja z niezbędną osiedlową infrastrukturą czyni to miejsce idealne do zamieszkania. Ciche i spokojne osiedle, dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta, w pobliżu budynku znajduje się również przystanek Komunikacji Miejskiej.

Mieszkanie idealne dla singla lub pary, szczególnie polecamy ze względu na niskie koszty utrzymania i dogodną lokalizację, w bezpośrednim sąsiedztwie dużo zieleni, Góra Chełmska, idealne miejsce dla spacerowiczów, liczne  ścieżki rowerowe oraz Park Wodny.

Mieszkanie dostępne od zaraz! Zapraszamy do kontaktu
www.bvn.com.pl
biuro@gmail.com
665 007 008
889 510 427

 

Lokalizacja nieruchomości

agent

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
22 2
Niepoprawny wynik